Привіт,мені 16. Чому у мене не виходить дружити??
Я поступила на повара кондитера і там познайомилась з новими людьми,у нас була компанія,але мені не інтересно,я навіть встигла посваритися з одним Олегом з нашої компашки.І тепер я з ними не дуже спілкуюсь.Що мені робити?
Коли я знайомлюсь з людьми,а потім мені стає не інтересно з ними,чому так??
Яковлева Александра Ивановна
Здравствуйте, мне 42.
Наверное, потому что Ваши родители были чрезмерно суровы с Вами и Вы научились так обращаться с людьми, как и они с Вами обращаются.
По быстрей уходите из семьи, ищите более добрых и дружелюбных людей, которые отогреют Вашу такую одинокую душу.
Удачи.