Плохие мысли

Дарья 06.07.2012

Мене буває мучать різні дурні думки і буває ні з того лізуть думки про зразу. я підозрюю свого чоловіка, той каже, що лише мене любить але всеодно частенько морочу йому голову. підскажіть чи то інтуіція чи просто параноя...

хочу щоб все було гаразд в сімї. але чесно кажучи недовіра до чоловіків давно зародилась ще пару років тому.. як вилікувати свій розум?? Допоможіть будь-ласка!!! Дякую

Овсяник Людмила Михайловна

Дарья , загляните сюда