Навязлива думка

Марія 29.04.2017

Доброго вечора!Скажіть, будь ласка, в мене зявилась навязлива думка контролювати дихання чи це просто я собі накрутила про навязливу думку, так як багато про це прочитала. Як можна вдомашніх умовах цього позбутися, бо маю маленьку дитину.

Консультации, которые помогли людям: Задать вопрос психологам

Летучий Игорь Анатольевич

Марія, добрий вечір. Ви можете робити дихальні вправи, це корисно, тільки без фанатизму, напркиклад, зробити пару раз на день по 10 вдохів - видохів, або ж робити більш продвинуту техніку, про яку читали, чи вже робите. Як починаєте котролювати дихання, то можете поконтролювати так хвилин 10  (2 - 3 раза на день), потім скажіть СТОП, та переключить увагу на другі думки, можете почати щось читати корисне, чи заяйнятись любимим заняттям. Якщо думки будут частіше, то зразу кажіть СТОП і переключайте увагу на інше. Від всього сердця, бажаю Вам успіхів!!!

Психолог онлайн - эффективное консультирование,терапия по скайп(Skype)