- Получите ответы БЕСПЛАТНО
- Анонимное обращение
- Образование проверено
Доброго дня,мені 20 років, я закінчую третій курс університету.Зустрічаюся з хлопцем трохи більше року і сталося так,що на тесті дві полоски. Дуже страшно сказати батькам,бо в мене старша сестра завагітніла в 19 від хлопця з яким зустрічалася близько місяця, він кинув її, батьки відреагували дуже негативно, і в неї стався викидиш....Я боюся їх негативної реакції.Мій хлопець не кидає мене,а навпаки підтримує. Але казати батькам страшно.Що робити?Як правильно їм сказати?
20000 тг.
С уважением, Каламкас Канапиева, психолог в Астане.Очно и Skype.