Как с этим справиться?

Анастасія 04.05.2014

Сама не можу справитись! Я Зраджую свому чоловіку.А потім наношу собі ран на тілі.Мені 28 років, заміжня 11 років.

Овсяник Людмила Михайловна

Обратитесь к психиатру - самоповреждение - психиатрическая проблема

Лазаренко Ольга Владимировна

Доброго  дня! Анастасіє, самопошкодження - це може убти результатом ірраціонального почуття провини, яке й так було в вас усередині і ще й до зради чоловікові. А потім, коли є формальний привід, причина "чому" ви відчуваєте себе поганою, тоді й наносите собі шкоду як покарання і форму очищення від провини. Формально це фізичне покарання і є полегшенням. Тому мої рекомендації: психіатр + психотерапевт. Психіатр зможе назначити коректне медикаментозну підтримку для зняття комплексу негативних переживань, а також психотерапія довгострокова в форматі очних зустрічей з одним психотерапевтом протягом тривалого часу: для прояснення ваших деструктивних тенденцій і їх зміни, а також посилення позитивних змін. Обирайте спеціалістів і починайте роботу. Удачі вам.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк