- Получите ответы БЕСПЛАТНО
- Анонимное обращение
- Образование проверено
Доброго дня... допоможіть мені будь ласка я неможу ніяк вибрати між двома хлопцями.. спочатку я спілкуватися з першим по телефоні а потім через деякий час він запропонував зустрічатися ну я і вагалася трошка але я його любила і він мені дуже подобався ну ми і почалися зустрічатися все було добре і моїм батькам він дуже подобається але я зустріла іншого і він мені також сподобався він милий гарний виконує все що я скажу і мені з ним краще і спілкуватися легче але все ж таки мої батьки дууже проти кажуть типу він тобі не підходить і різниця в віці 10 років і проблеми в мене відтоді почалися з батьками я спілкуюся з ним тайно але я його люблю от і незнаю що мені дальше робити ............
ЗДРАВСТВУЙТЕ, МАРИЯ!
Представьте, что Ваши родители не против Ваших отношений со вторым хлопцем. Кого бы Вы тогда выбрали?
Гагиева Эсет Зяудиновна, психолог Иссык