- Получите ответы БЕСПЛАТНО
- Анонимное обращение
- Образование проверено
Доброго дня!
ніколи раніше не консультувалась із психологами але маю такий собі коплекс через високий зріст
мені 19, зріст 178 см. вага десь 63 кг.
може це й не так уже погано але з кожним днем відчуваю себе поддавленою
мене оточують люди середнього зросту, завжди де б я не була рідко зустрінеш людину (дівчину) мого зросту а про більший зріст ніж в мене взагалі мовчу
все взуття у мене виключно на низькому ходу(ніяких каблуків, танкеток, і всього такого). а так іноді хочеться вдягнути підбори із улюбленою сукнею, ну ви розумієте як це важливо для дівчини.
не скажу що мене зараз презирають через мій зріст (це вже далеко в минулому) але й якось некомфортно себе відчуваю.
у всіх випадках коли я і ходила на підборах мені хотілося заховатися від поглядів інших, таке відчуття коли йдеш і бачиш все що тебе оточує з висоти пташиного польоту....жах просто!!!
полюбити свій зріст як радять всі теж не виходить
ну як я можу любити цю диииилдуу в дзеркалі, в голові не укладується
прошу Вас допоможіть мені в собі розібратись!!!
жити стало просто неможливо!!!